Nadpis 2

IMG_1080_edited_edited.jpg

DIGITÁLNÍ TISK NA TEXTIL

Profesionální digitální tiskárna pro přímý potisk textilu Brother GTX patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici.

Tiskárna GTX je tiskárna, určená pro tisk na světlý a tmavý textil, obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty C,M,Y,K a bílá. Její předností je vysoká rychlost tisku jak pro bílé, tak i pro barevné materiály.

Velkou předností co jsme schopni potisknout jsou plátěné boty. Navrhnete si vlastní motiv a my jej pro Vás přeneseme na velmi kvalitní plátěnou botu, která bude opravdu jedinečná.

SUBLIMAČNÍ TISK NA TEXTIL

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie (polyester), která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy.

Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textílie, není cítit ani na omak a materiál je vzdušný a proto jej používáme na funkční prádlo.

Sublimace je proces, při kterém se zahřejí sublimační inkousty, které se mění na plyny. Poté mají schoplnost spojit se s nejrůznějšími polymerními materiály. Barva tak není pouze na povrchu, ale je přenesena hluboko do materiálu, čímž je pak potisk vysoce odolný proti otěru.

IMG_1081_edited_edited.jpg

ŘEZANÁ GRAFIKA NA TEXTIL

Výhodou této metody je, že se zde neprovádí složitá předtisková příprava a hodí se tedy k aplikaci i menšího množství kusů. Aplikaci lze navíc provádět na téměř jakýkoliv materiál od bavlněných triček přes montérky, reflexní bundy, ale i na plavkovinu nebo na sportovní prádlo.

Metoda je vhodná pro jednoduchá loga či tvary s malým počtem barev, ale zato s širokou paletou speciálních fólií s odlesk, třpytkami, jasných reflexních fosforeskujících či fotoluminescenčních barev. 

Výhodou takového potisku je možnost přidání reflexních prvků pro větší bezpečnost při sportování nebo práci v noci.

SÍTOTISK NA TEXTIL

Tato metoda potisku je určena pro větší množství kusů vzhledem ke složitější přípravě před samotným tiskem.

Sítotisk má velkou výhodu, má vekou odolnost vůči opotřebení a má perfektní barevnou stálost.

sítotiskový potisk, síto na textil, sítotisk

DIGITÁLNÍ TRANSFER NA TEXTIL

Plnobarevný obraz s podtištěnou bílou barvou přeneseme na jakoukoliv textilii, ale nejvhodnější použití je na polyesterní látky jako například sportovní prádlo, které má už své zbarvení a  proto zde není vhodné použití  metody sublimačního tisku.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

NAŠI DODAVATELÉ TEXTILU