top of page

Nadpis 2

IMG_1080_edited_edited.jpg

DIGITÁLNÍ TISK

Profesionální digitální tiskárna pro přímý potisk textilu Brother GTX patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici.

Tiskárna GTX je tiskárna, určená pro tisk na světlý a tmavý textil, obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty C,M,Y,K a bílá. Její předností je vysoká rychlost tisku jak pro bílé, tak i pro barevné materiály.

Velkou předností co jsme schopni potisknout jsou plátěné boty. Navrhnete si vlastní motiv a my jej pro Vás přeneseme na velmi kvalitní plátěnou botu, která bude opravdu jedinečná.

SUBLIMAČNÍ TISK

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie (polyester), která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy.

Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textílie, není cítit ani na omak a materiál je vzdušný a proto jej používáme na funkční prádlo.

Sublimace je proces, při kterém se zahřejí sublimační inkousty, které se mění na plyny. Poté mají schoplnost spojit se s nejrůznějšími polymerními materiály. Barva tak není pouze na povrchu, ale je přenesena hluboko do materiálu, čímž je pak potisk vysoce odolný proti otěru.

IMG_1081_edited_edited.jpg

ŘEZANÁ FÓLIE

Výhodou této metody je, že se zde neprovádí složitá předtisková příprava a hodí se tedy k aplikaci i menšího množství kusů. Aplikaci lze navíc provádět na téměř jakýkoliv materiál od bavlněných triček přes montérky, reflexní bundy, ale i na plavkovinu nebo na sportovní prádlo.

Metoda je vhodná pro jednoduchá loga či tvary s malým počtem barev, ale zato s širokou paletou speciálních fólií s odlesk, třpytkami, jasných reflexních fosforeskujících či fotoluminescenčních barev. 

Výhodou takového potisku je možnost přidání reflexních prvků pro větší bezpečnost při sportování nebo práci v noci.

SÍTOTISK

Tato metoda potisku je určena pro větší množství kusů vzhledem ke složitější přípravě před samotným tiskem.

Sítotisk má velkou výhodu, má vekou odolnost vůči opotřebení a má perfektní barevnou stálost.

sítotiskový potisk, síto na textil, sítotisk

DIGITÁLNÍ TRANSFER

Plnobarevný obraz s podtištěnou bílou barvou přeneseme na jakoukoliv textilii, ale nejvhodnější použití je na polyesterní látky jako například sportovní prádlo, které má už své zbarvení a proto zde není vhodné použití  metody sublimačního tisku.

DODAVATELÉ TEXTILU

bottom of page