DIGITÁLNÍ TISK NA TEXTIL

Novinka - profesionální digitální tiskárna pro přímý potisk textilu GTX patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době na světovém trhu k dispozici. Tiskárna GTX je tiskárna určená pro tisk na světlý a tmavý textil,obsahuje 2 tiskové hlavy pro inkousty C,M,Y,K a bílá. Její předností je vysoká rychlost tisku jak pro bílé, tak i pro barevné materiály.

home-hero-image.png

Velkou předností co jsme schopni potisknout jsou plátěné BOTY. Navrhnete si vlastní motiv a my jej pro Vás přeneseme na velmi kvalitní plátěnou botu, která bude jedinečná. Jiná taková na celém světě nebude.

IMG_0150.png

SUBLIMAČNÍ TISK

Potiskneme cokoli a to v nejvyšší kvalitě. Jsme přímí výrobci a nikoli zprostředkovatelé služeb. V sublimaci textilu používáme nejmodernější postupy, kterými můžeme nabídnout svým klientům sublimaci na textil v široké škále možných reklamních trendů. Vysoký důraz klademe na ekologické technologie a kvalitu tiskových výstupů.

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Na umělé materiály (funkční prádlo, reklamní dresy), vlajky a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav.

 

Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

Sublimace je proces, při kterém se zahřejí sublimační inkousty, které se mění na plyny. Poté mají schopnost spojit se s nejrůznějšími polymerními materiály. Barva tak není pouze na povrchu, ale je přenesena hluboko do materiálu, čímž je pak potisk vysoce odolný proti otěru.

ŘEZANÉ POTISKY

Lze aplikovat již od jednoho kusu. Vhodné pro měně barevné motivy maximálně do čtyř barev. Transferové fólie řezaná na plotteru se po ruční separaci aplikuje na textil tepelným lisem. Používáme kvalitní transferové folie od renomovaných firem. Metoda potisku tzv. řezanou grafikou nalézá uplatnění všude tam, kde je potřeba aplikovat jednobarevný potisk na malé množství textilu – vhodné již od 1 ks. Práce je ruční, takže zabere více času na přípravu. Výhodné je touto metodou tisknout například čísla dresů, jména atd. Výhodou řezané grafiky jsou přesné a ostré hrany motivu.